Horoskopi Ditor 5 Prill 2014

altDashi

Ambient mjaft i ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me afër se kurrë me partnerin tuaj dhe do kuptoheni edhe pa folur.

Demi

Ne jetën tuaj ne çift është partneri qe si gjithmonë do beje komplimente dhe do mundohet te ruaje një klime sa me te ngrohte.

Binjakët

Çdo gjë do shkoje me se miri sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni asnjë debat apo mosmarrëveshje me personin qe keni ne krah.Saturni do ndikojnë negativisht t

Gaforrja

Saturni do ndikojnë negativisht tek jeta e çifteve. Nuk do kaloni shume kohe me partnerin dhe here pas here do ndiheni te vetmuar.

Luani

Lidhja juaj do marre bekimin e yjeve gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje për mrekulli me partnerin. Zënkat nuk do jete aspak pjese jetës suaj.

Virgjëresha

Çiftet qe kane pak kohe qe janë lidhur mund te kalojnë ndonjë krize te vështirë gjate kësaj dite. Mos u nxitoni te thoni fjalën e fundit qe ne fillim.

Peshorja

Te dashuruarit do kujdesen për çdo detaj gjate kësaj dite ne mënyrë qe jeta e tyre te jete sa me e bukur.

Akrepi

Dite e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do iu duket vetja sikur jeni ne ëndërr pranë atij qe doni.

Shigjetari

Ne përgjithësi jeta ne çift do vije duke u përmirësuar sot, megjithatë mund te ketë edhe nga ata qe do I vazhdojnë debatet dhe mosmarrëveshjet.

Bricjapi

Mos ëndërroni me shume sesa duhet sot ne jetën tuaj ne çift sepse realiteti mund te jete i hidhur dhe mund te zhgënjeheni tej mase.

Ujori

Dite jo shume e mire kjo si për çiftet ashtu edhe për beqaret. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e kishit menduar dhe nuk do përjetoni asnjë emocion pozitiv.

Peshqit

Merkuri do e favorizoje mjaft sot jetën tuaj ne çift dhe pasioni do jete akoma me i zjarrte se me pare. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit.