Moti

Moti 12.07.2014

altSipas MeteoAlb, vendi ynë do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme të cilat në zona të veçanta do të rrezikojnë shira të karakterit lokal.


Read more: Moti 12.07.2014

 

Facebook FanBox