Horoskopi

Horoskopi, 12 maj 2014

alt

Dashi 21/3 - 20/4

Sot yjet ju ftojnë në një refleksion me veten tuaj. Në fushën e ndjenjave duhet t’i lini hapësirë momenteve romantike për të përmirësuar raportin tuaj.

Demi 21/4 - 21/5

Energjia juaj fizike do të jetë në maksimum. Në punë do të keni do të keni disa probleme ekonomi, që do t’i gjeni zgjidhje shumë shpejt.

Binjaket 22/5 - 21/6

Në këtë fazë do të merrni oferta të rëndësishme në aspektin profesionalë. Në fushën e ndjenjave shmangni debatet dhe ruani qetësin.

GAFORRJA 22/6 - 22/7

Çdo gjë shkon shumë mirë për ju, por angazhimet e shumta ju marrin shumë energji. Në fushën e ndjenjave do të harmonizoni marrëdhënien

LUANI 23/7 - 21/8

Do të keni dëshirë të ndani momente me të tjerët. Në punë do të tregoheni të kujdesshëm me ata që ju rrethojnë. Në dashuri mos u nxitoni.

VIRGJE RESH? 22/8 - 23/9

Sot do të qetësoheni në lidhje me një miqësi shumë të rëndësishme. Në fushën e ndjenjave duhet të bëni kujdes me lëvizjet tuaja.

PESHORJA 24/9 - 23/10

Do të keni një ngritje profesionale. Në punë do të jeni bashkëpunues dhe do të fitoni simpatinë e miqve që rrethojnë.

AKREPI 24/10 - 22/11

Sot raportet e nisura prej pak kohësh do të konsolidohen fal ndikimit të yjeve. Do të jeni të favorizuar në aspektin profesionalë më vizione të reja.

SHIGJETARI 23/11 - 22/12

Sot do të merrni situatën në dorë dhe do të bëni kompromis. Në fushën e ndjenjave do t’ia lini në dorë çdo gjë partnerit.

BRICJAPI 23/12 - 20/1

Do të ndihmoheni nga një dozë fati dhe vështirësitë do të kthehen më mundësi për tu shfrytëzuar. Në punë do të koordinoni gjithçka.

UJORI 21/1 - 19/2

Duhet të shmangni dikë, që me justifikimin e miqësisë kërkon të përfitojë. Në dashuri partneri do t’ju mbështes në gjithçka.

PESHQIT 20/2 - 20/3

Do të keni mundësi të përmirësoni zakonet tuaj dhe të jeni më bashkëpunues me njohjet e reja. Në punë nuk duhet të merrni vendime të rrezikshme.


 

Horoskopi Ditor 5 Prill 2014

altDashi

Ambient mjaft i ngrohte sot për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni me afër se kurrë me partnerin tuaj dhe do kuptoheni edhe pa folur.

Demi

Ne jetën tuaj ne çift është partneri qe si gjithmonë do beje komplimente dhe do mundohet te ruaje një klime sa me te ngrohte.

Binjakët

Çdo gjë do shkoje me se miri sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni asnjë debat apo mosmarrëveshje me personin qe keni ne krah.Saturni do ndikojnë negativisht t

Gaforrja

Saturni do ndikojnë negativisht tek jeta e çifteve. Nuk do kaloni shume kohe me partnerin dhe here pas here do ndiheni te vetmuar.

Luani

Lidhja juaj do marre bekimin e yjeve gjate kësaj dite dhe gjithçka do shkoje për mrekulli me partnerin. Zënkat nuk do jete aspak pjese jetës suaj.

Virgjëresha

Çiftet qe kane pak kohe qe janë lidhur mund te kalojnë ndonjë krize te vështirë gjate kësaj dite. Mos u nxitoni te thoni fjalën e fundit qe ne fillim.

Peshorja

Te dashuruarit do kujdesen për çdo detaj gjate kësaj dite ne mënyrë qe jeta e tyre te jete sa me e bukur.

Akrepi

Dite e mbushur me çaste te lumtura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do iu duket vetja sikur jeni ne ëndërr pranë atij qe doni.

Shigjetari

Ne përgjithësi jeta ne çift do vije duke u përmirësuar sot, megjithatë mund te ketë edhe nga ata qe do I vazhdojnë debatet dhe mosmarrëveshjet.

Bricjapi

Mos ëndërroni me shume sesa duhet sot ne jetën tuaj ne çift sepse realiteti mund te jete i hidhur dhe mund te zhgënjeheni tej mase.

Ujori

Dite jo shume e mire kjo si për çiftet ashtu edhe për beqaret. Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e kishit menduar dhe nuk do përjetoni asnjë emocion pozitiv.

Peshqit

Merkuri do e favorizoje mjaft sot jetën tuaj ne çift dhe pasioni do jete akoma me i zjarrte se me pare. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën e fundit.
 


 

Horoskopi 4 prill 2014

altDashi
Ambient mjaft i ngrohtë sot për ata që janë në një lidhje. Do ndiheni me afër se kurrë me partnerin tuaj dhe do kuptoheni edhe pa folur. Për beqarët klima do jetë e kontraktuar.

Demi
Në jetën tuaj në çift është partneri që si gjithmonë do bëjë komplimente dhe do mundohet të ruajë një klimë sa më të ngrohtë. Ju nga ana juaj mundohuni të paktën të shprehni ato që ndjeni.

Binjakët
Çdo gjë do shkojë më së miri sot në jetën tuaj në çift. Nuk do keni asnjë debat apo mosmarrëveshje me personin që keni në krah. Beqarët nuk duhet të nxitohen.

Gaforrja
Saturni do ndikojnë negativisht te jeta e çifteve. Nuk do kaloni shumë kohë me partnerin dhe herë pas here do ndiheni të vetmuar. Për beqarët do ndodhin gjëra të papritura.

Luani
Lidhja juaj do marrë bekimin e yjeve gjatë kësaj dite dhe gjithçka do shkojë për mrekulli me partnerin. Zënkat nuk do jenë aspak pjesë e jetës suaj.

Virgjëresha

Çiftet që kanë pak kohë që janë lidhur mund të kalojnë ndonjë krizë të vështirë gjatë kësaj dite. Mos u nxitoni të thoni fjalën e fundit që në fillim.

Peshorja
Të dashuruarit do kujdesen për çdo detaj gjatë kësaj dite në mënyrë që jeta e tyre të jetë sa më e bukur. Beqarët me shumë gjasë do bien në dashuri me një person humoristik.

Akrepi
Ditë e mbushur me çaste të lumtura kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do iu duket vetja sikur jeni në ëndërr pranë atij që doni. Beqarët do refuzojnë disa persona.

Shigjetari
Në përgjithësi jeta në çift do vijë duke u përmirësuar sot, megjithatë mund të ketë edhe nga ata që do i vazhdojnë debatet dhe mosmarrëveshjet.

Bricjapi
Mos ëndërroni më shume sesa duhet sot në jetën tuaj në çift sepse realiteti mund të jetë i hidhur dhe mund të zhgënjeheni tej mase. Beqarët do jenë ambiciozë.

Ujori
Ditë jo shumë e mirë kjo si për çiftet ashtu edhe për beqaret. Asgjë nuk do shkojë ashtu si ju e kishit menduar dhe nuk do përjetoni asnjë emocion pozitiv.

Peshqit

Mërkuri do e favorizoje sot jetën tuaj në çift dhe pasioni do jetë akoma më i zjarrtë se më parë. Shfrytëzojeni ditën deri në sekondën e fundit.